CANCPREV to nowy, rewolucyjny suplement diety zawierający kompleks składników, którego działanie wspiera profilaktykę zdrowotną w sposób dotychczas nieosiągalny przez inne dostępne na rynku produkty.
Strona główna1 » O firmie

O firmie

alt

KIM JESTEŚMY

Firma AXE PHARMA została założona w celu dostarczenia na rynek produktów najwyższej jakości oraz unikalnym przeznaczeniu. Jej powstanie jest rezultatem wieloletnich doświadczeń zawodowych, zdobytych w branży farmaceutycznej na wielu płaszczyznach: marketingu i sprzedaży, produkcji, rejestracji, badań i rozwoju. Zespół, który tworzy AXE PHARMA całe życie zawodowe związał z branżą farmaceutyczną i jest jej wielkim pasjonatem. Kolejne informacje przybliżą Państwu profil działalności firmy i nasze możliwości.

MISJA
Pragniemy dostarczać na rynek produkty najwyższej jakości, które przynoszą satysfakcję zarówno użytkownikom, jak i profesjonalistom, prowadzącym obrót farmaceutykami. W produkcji kontraktowej naszą naczelną zasadą jest dbałość o najwyższą jakość dostarczanych produktów, tak aby zaspokajały one potrzeby i spełniały oczekiwania naszych klientów. W consultingu i marketingu farmaceutycznym kierujemy się najwyższymi standardami, a satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

JAKOŚĆ
Utrzymujemy oraz nadzorujemy i ciągłe doskonalamy Systemu Jakości i Bezpieczeństwa Żywności w oparciu o wymogi prawne oraz zasady Systemu HACCP. Podążamy za wytycznymi zgodnymi z aktualnym prawodawstwem, przestrzegamy przepisów prawa oraz wymagań Klientów. Skrupulatnie dobieramy dostawców surowców oraz firmy współpracujące w zakresie produkcji kontraktowej. Zapewniamy kompetentną o właściwym wykształceniu kadrę pracowników, świadomych postawionych i realizowanych przez firmę celów. Utrzymujemy odpowiednią komunikację wewnętrzną i zewnętrzną w zakresie zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności.
Przejdź do strony głównej
0
0
axepharma